درباره ما

موسسه فرهنگ و هنر رها فیلم تولید کننده، ناشر و مدیر هنری و اجرایی پروژه‌هایی‌ست که بر کالبد روح و جسم جامعه تاثیرگذارند و در صدد است با عملکردی خلّاق و نو، بازه نگرش طیف وسیعی از جامعه را گسترش داده و شوق و انگیزه پویایی تولید کند.

ماموريت و اهداف:

۱ - جذب کارشناسان خلاق و نو انديش

۲ - مدیریت، تامین ابزار و ایجاد بستر جهت شکوفایی این گروه و تولید محصول اولیه

۳ - شناسایی مخاطب و گروه هدف مستعد و نزدیک شدن به آ‌ن

۴ - استفاده از جمیع رسانه‌‌های مرتبط (فیلم، شنیداری، کتاب، مقاله، برگزاری کارگاه و ...)

۵ - تاثیرگذاری، الهام‌بخشی و تولید محصول نهایی (شوق و انگیزه پویایی)


چه چيز ما را متفاوت می‏‌كند؟

رها فیلم بر خلاف اغلب گروه‌ها و سازمان‌ها بر حوزه محدودی متمرکز نیست و هرآنچه بتواند بر گروه كوچكی نيز موثر عمل كند و موجب حركتی سازنده گردد، در راستای اهداف رها فيلم قرار می‏‌گيرد. با اين حال بديهی‌ست اولويت رها فيلم بر كيفيت و كميت تاثير گذاری‌ست.

اكثر گروه‏ها و سازمان‏ها با رویکردهای انسان‌دوستانه، گروه هدف «نيازمند به امكانات حداقل» را مخاطب قرار می‌دهند (كه البته با ارزش است) ولی رها فيلم عموم جامعه و حتی طيف تحصيل‏كرده را نيازمند ارتقای آگاهی، هدفمندی و كسب اشتياق و انگيزه حركت سازنده می‏‌داند و بر اين باور است كه چه بسا رفتار موثر اين طيف می‌تواند چاره ای بر رفع مشكلات و كمبود‏های ابتدايی باشد.

رها فيلم با بيش از يك دهه سابقه فعاليت در پروژه‏‌های معتبر فرهنگی هنری، مجهز به امكانات، ابزار‏ها و تيمی متخصص، با تجربه و همسوست و مطابق اساسنامه، اختيارات وسيعی را پيرو گستره حوزه عملكرد به تصويب رسانده است.

مشتاق به همکاری با شما هستیم ...


۱ - اگر با ما اشتراک هدف و مأموریت دارید

۲ - اگر ایده‌ای خلاق و نو دارید

۳ - اگر تخصص ویژه‌ای در حوزه‌های علم، فرهنگ و هنر دارید

۴ - اگر با هر یک از گروه‌های هدف ما ارتباط ویژه‌ای دارید

۵ - اگر محصولی در راستای اهداف ما دارید ولی‌ از گروه هدف دورید

۶ - اگر در جستجوی شوق و انگیزه پویایی هستید

 

محصول رها فیلم چیست؟

محصول اولیه رها فیلم بر آمده از خلاقیت کارشناسان نو اندیش و ژرف‌نگار در حوزه‌های فرهنگ، هنر و فناوریست و به تبع با ارزش است.

ولی‌ محصول نهایی‌ ما، ایجاد انگیزه پویایی و اشتیاق در اقشار جامعه است و حامیان ما همین طیف وسیع جامعه هستند که هدف ما را باور دارند و در این مسیر گام بر میدارند.